• ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Dalaman Havalimanı - Marmaris Transfer

Whatsapp Rezervasyon x 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

MÖ 3000 yılında Karia Uygarlığına ev sahipliği yapmasıyla tarihi açıdan önemli birçok antik kalıntı görebileceğiniz bir yerdir Marmaris. Akdeniz kıyılarında doğal bir liman özelliğine sahip olmasıyla turistik açıdan oldukça zengin olan Marmaris’i keşfetmek için öncelikli olarak köylerinden başlayabilirsiniz.

Çiftlik; Marmaris’e 26 kilometre uzaklıktaki sahil kasabasıdır. Çiftlik Koyu büyüleyici manzarasıyla size hafızalardan silinmeyecek bir görsel şölen sunar. Doğayla iç içe olabileceğiniz Çiftlik kasabasında denize girebilir, güneşin tadını çıkabilirsiniz. Tüm koyu kaplayan plaja gün boyunca teknelerin gelip gitmesiyle Çiftlik Koyu oldukça hareketli ve cıvıl cıvıl bir yere dönüşür.Dalış turizminin fazlasıyla geliştiği Çiftlik Koyu’nda dalış yapabilirsiniz. Ayrıca Çiftlik Koyu’nda çam ormanlarının olması sayesinde temiz havanın tadını çıkabilirsiniz.

Çok sayıda restoran ve kafenin bulunduğu manzarasıyla herkesi büyüleyen Cennet Adası, Marmaris’te kesinlikle görülmesi gereken yerlerden. Bir gününüzün tamamını bu adada geçirebilirsiniz. Keşfedilecek yerleri ve etkinlikleriyle size keyifli bir gün yaşatacak Cennet Adası turistlerin en çok dikkatini çeken yerlerdendir.

Marmaris’e gidilince yenilecek şey kesinlikle balıktır. En güzel balıkçı lokantalarının olduğu yer ise Kumlubük’tür. Kumlubuk’e gittiğinizde oraya çok yakın olan antik çağın önemli kentlerinden biri olan Amos’u da gezebilirsiniz.

Marmaris’in en gözde yeri olan İçmeler, plaj ve tekne turları için oldukça ideal. İçmeler’de denize girebilir, oradaki otel ve restoranların etkinliklerinden faydalanabilirsiniz.

Gece hayatının aranılan mekânlarının yer aldığı Marmaris, yerli ve yabancı turistlerin popüler yeri haline gelmiştir. Ünlü disko ve barların bulunduğu Marmaris barlar sokağı, size hayatınız boyunda unutamayacağınız bir gece yaşatacak.

Muğla’nın turistik yerlerinden biri olan Marmaris adeta bir tatil cenneti. Bu nedenle yaz aylarında Marmaris’e gitmeniz daha iyi bir seçim olacaktır. Her tarzdan tatil yapmak isteyen kişiye istediği özellikleri bulabileceği bir yer sunan Marmaris’te daha sakin ve dingin bir tatil yapmak isteyenler için Hisarönü mükemmel bir seçim olacaktır.

Marmaris’in güzel plajları, lokantaları ve gele kulüplerinin yanında tarihi yerleri de görülmeye değer. Oldukça önemli tarihi yapıların bulunduğu Marmaris’te gezilecek yerler'in başında; Marmaris Kalesi, Hafsa Sultan Kervan Sarayı, Halıcı Ahmet Urkay Müzesi bulunmaktadır.

Marmaris Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Dalaman Havalimanı Marmaris Vito (1-6 kişi) Araç ile Transfer
280.00 ₺
Dalaman Havalimanı Marmaris Minibüs (1-10 kişi) Araç ile Transfer
380.00 ₺