• ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Antalya Havalimanı - Alanya Transfer

Whatsapp Rezervasyon x 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

 

Antalya Havalimanı Alanya Transfer

Antalya havaalanı Alanya arası ulaşım talepleri son dönemde oldukça artmıştır.Tatilini Antalya da geçiren turistlerin Alanya otel transferi hizmetini kullanarak sıkıntı yaşamadan konaklama yerlerine vardıkları görülmektedir.

 

Antalya havalimanında Alanya'ya Nasıl Gidilir?

Eğer satın aldığınız tatil paketi içerisine transfer dahil değilse, otele ulaşım ihtiyacınız var demektir.
Hali hazırda 3 alternatife sahipsiniz!
Taksi (bütçenizi zorlayabilir)
Tur firması aracı (ekonomik ama yolculuk süresi uzun ve sıkıcı)
Özel transfer (konforlu ve hızlı)
Bu noktada, SunShuttle özel araç transfer hizmeti ile Beleğe gidiş yada dönüş ihtiyaçlarınız kolaylıkla karşılanacaktır.

Antalya havalimanı ile Alanya arası kaç km?

Konaklayacağınız otele göre değişkenlik gösterebilir, antalya havaalanı ile Alanya arası mesafe ortalaması 105 - 145 km dir.Transfer süresi ise, 100 ile 150 dakika arasındadır.

Transfer hizmeti sunduğumuz Alanya Otelleri

Aralarından en çok bilinen Alanya tatil otelleri olan; utopia world otel, gold city residence otel, orange county resort alanya otel, saphir otel, kleopatra beach otel, grand kaptan otel, grand zaman otel, aydınbey gold dreams otel, incekum beach resort otel, grand okan otel, bera otel, adenya otel, delphin botanik otel, alaiye resort otel, delphin delux otel den başka 200'dan fazla tesise ulaşım sağlamaktayız.

Alanya Transfer Firması

Havalalanı transfer sağlayıcısı olan acentamız, Eventus Holiday Turizm  ünvanıyla TÜRSAB (Türkiye seyahat acentaları birliği) üyesidir (A-6831) ve Turizm bakanlığı işletme belgesi sahibidir.Tescilli ticaret markası SunShuttle adıyla hizmet vermektedir.Güzeloba Mah. 2135 sok No:17/5 adresinde yerleşiktir. Alanya Transfer rezervasyonu için +90 850 840 2084 nolu telefondan iletişim sağlanmaktadır.

Antalya havalimanı Alanya taksi ücreti

Bilindiği gibi klasik sarı taksiler, taksimetre hesaplaması ile hizmet sağlamaktadır. Ekonomik ulaşım ihtiyacınıza karşılık alamayabilirsiniz.Bu noktada, size iyi bir teklifimiz olabilir! aşağıdaki listede yer alan rakamlar çerçevesinde iyi bir tatil bütçesi yapabilir ve ekstradan Antalya havalimanı Alanya transfer ücreti ödemezsiniz.

Alanya Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Antalya Havalimanı Alanya Vito (1-6 kişi) Araç ile Transfer
330.00 ₺
Antalya Havalimanı Alanya VIP Vito (1-5 kişi) Araç ile Transfer
340.00 ₺
Antalya Havalimanı Alanya Minivan (1-7 kişi) Araç ile Transfer
340.00 ₺
Antalya Havalimanı Alanya Minibüs (1-10 kişi) Araç ile Transfer
340.00 ₺